O Nas

Styl, nowoczesność i wygoda

 

RIA Boutique to miejsce, któremu przyświeca zasada „less to more”. Wychodzimy z założenia, że piękno i urok kobiecości wydobywać należy poprzez prostotę, zdobioną nutką unikalnej atrakcyjności kroju. Stawiamy na funkcjonalność, którą nasze klientki mogą wykorzystywać w uniwersalny sposób – na co dzień i na specjalne okazje. Znajdujemy połączenie subtelnej elegancji, klasy, wdzięku i współczesnych trendów.

 

Nasza kolekcja dedykowana jest nowoczesnym kobietom, które nie chcą wybierać – poszukują zgrabnej harmonii pomiędzy komfortem i doskonałym wyglądem, a na tworzenie stylizacji nie chcą poświęcać wielu godzin. To ubrania dla kobiet ceniących swój czas, ale dbających o świetny look – chcemy tworzyć w myśl koncepcji „zarzuć coś szybko na siebie, ale wyglądaj w tym promiennie i olśniewająco”.

 

ponadczasowe ubrania dobrego gatunku

 

Projektując nasze modele, wybieramy ponadczasowe, uniwersalne rozwiązania, które sprawdzają się w wielu okolicznościach. Ogromnie ważny jest dla nas dobór tkanin i dzianin oraz jakość wykończenia. Stawiamy wyłącznie na to, co najlepsze. Współpracujemy z małymi, rodzinnymi zakładami krawieckimi, w których każda szyta rzecz, tworzona jest z sercem i zaangażowaniem. W ten sposób nie tylko gwarantujemy bezkompromisowe dopracowanie każdego drobiazgu, ale również wspieramy lokalny rynek wytwórczy.

 

Z manufakturą ubioru RIA Boutique odkryjesz piękno w nieskomplikowanym stylu.

zobacz najnowszą kolekcję